Український Фан-клуб NIGHTWISH

Новини

Обкладинка нового диску NIGHTWISH

2009-01-08 14:36:56

Обкладинка нового диску NIGHTWISHФінско-шведський Сімфо-метал колектив Nightwish опублікував обкладинку свого нового CD/DVD, "Made In Hong Kong (And In Various Other Places)", вихід якого намічений на 6 березня на лейблі Nuclear Blast Records. DVD з цього комплекту буде документальним (приблизна тривалість - 45 хвилин) і розповість про те, як і в яких країнах проходило турне в підтримку останнього альбому "Dark Passion Play". На CD увійдуть концертні варіанти пісень з цього туру. Автором зйомок документального фільму був Ville Lipiäinen.

Вокалістка NIGHTWISH пішла зі сцени

2008-11-13 12:54:44

Вокалістка NIGHTWISH пішла зі сцениФінско-шведський колектив NIGHTWISH був змушений суттєво скоротити свій виступ в бразильському місті Belo Horizone, після того як вокалістка колективу Annete Olzon розплакалася і пішла зі сцени під час виконання треку "The Poet And The Pendulum" (він був шостий в сет-листі). Покинуту пісню був змушений доспівати Marco Hietala, після чого, виконавши дві кавер-версії, NIGHTWISH завершили свій виступ. По закінченню концерту колектив пояснив настільки дивний вчинок вокалістки проблемами в її особистому житті і висловив від її імені жаль з приводу того, що така ситуація сталася під час шоу.

NIGHTWISH вже скасували 4 концерту в ході північноамериканського турне - 23 вересня в Knoxville (шт. Tennessee); 24 вересня в Charlotte, (шт. North Carolina); 26 вересня в Baltimore (шт. Maryland) і 27 вересня в New York City через «хворобу Аннет».

На одному бразильському форумі з'явилося повідомлення Annete Olzon, яка так прокоментувала ситуацію, що склалася:

«З того моменту, як я приєдналася до NIGHTWISH, я усвідомлювала всю відповідальність і перешкоди, з якими мені доведеться зіткнутися. Я завжди намагалася робити все від мене залежне, щоб отплатити за довіру, яку мені було надано. Бути вокалістом означає - робити роботу, яка вимагає багато сил для її виконання. Бути вокалістом NIGHTWISH ще складніше - через високий технічний рівень групи та її історії (яка була на піку кар'єри, коли я в неї потрапила). Хоча це «honorable» (я впевнена, що це одне з тих португальських слів, які мають зовсім інше значення) ситуація, коли ти приєднуєшся до групи, бажаючої бути успішною, відносини з аудиторією повинні бути дуже делікатними, і важко не бути охопленою емоціями, щоб нікого не розчарувати. Ніщо не дозволило мені забути все це, цим і зумовлена неможливість закінчити концерт.

На сцені надлишок диму дратував мої голосові зв'язки, і коли мій голос став сходити, я відчайдушно і покинула сцену. Група намагалася дати мені трохи часу, щоб "відійти", але я вже не змогла більше співати. Я не змогла зрозуміти, чому у мене пропав голос. Я думаю, що це поєднання глибоких почуттів і спроби не розчарувати в той момент, коли ми намагалися завершити турне в підтримку "Dark Passion Play" із золотим статусом в Південній Америці. Крім того, учасники групи мають особливі відносини з Бразилією, і завжди вважали бразильську аудиторію однією з найбільш активних у світі.

Я хотіла б від усього серця вибачитися перед всіма, хто був на концерті в Belo Horizonte. Я сподіваюся, що ви дасте мені можливість закінчити те, що я не змогла зробити, як хотілося б... так як сама велика пристрасть у моєму житті - вокал!»

DVD NIGHTWISH "End Of An Era" став "платиновим" в Німеччині

2008-06-17 12:30:53

DVD NIGHTWISH End Of An Era став платиновим в Німеччині DVD фінського symphonic metal колективу NIGHTWISH, "End Of An Era", отримав "платиновий статус" в Німеччині, розійшовшись тиражем понад 50 000 екземплярів. В основу даного диску ліг останній концерт групи з їх колишньою вокалісткою Тарйою Турунен, що пройшов в жовтні 2005 року в Хельсінкі (Фінляндія).

Відповідна нагорода була вручена групі в ході фестивалю Rock Am Ring, в рамках якого NIGHTWISH виступили на основній сцені перед більш ніж 80 000-ною аудиторією.

Остання робота NIGHTWISH, "Dark Passion Play", отримала "золотий статус" в Німеччині, разійшовшись тиражем понад 100 000 екземплярів протягом першого тижня продажу з моменту свого релізу у вересні 2007 року.

Недавно NIGHTWISH очолили фінські сінглові чарти з своїм останнім сінглом "Islander". Також на дану композицію минулою осінню в Рованіємі (Фінляндія) було знято відео під керівництвом режисера Stobe Harju.

Фронтмен NIGHTWISH буде продюсувати новий альбом INDICA

2008-05-14 12:16:25

Фронтмен NIGHTWISH буде продюсувати новий альбом INDICAФінська поп-рок група INDICA, що грала на розігріванні у NIGHWISH під час скандинавської частини їх світового турне, домовилася з лідером/клавішником NIGHTWISH Tuomas'ом Holopainen'ом про продюсування свого нового альбому, очікуваного у вересні.

Коментар від групи INDICA: "Спочатку ми були стурбовані узгодженням наших графіків з туром NIGHTWISH, але потім всі учасники колективу зважилися віддатися проекту. Єдиною вимогою залишилися два вихідні дні Tuomas'а для приведення себе в порядок, які йому і були надані."

Група INDICA була заснована в 2002 році. Представник Sony Music Jani Jalonen зацікавився групою, і був підписаний контракт на запис альбомів.

Перший альбом INDICA "Ikuinen Virta" був випущений в 2004 році. З тих пір він став платиновим у Фінляндії. Останній на даний момент диск групи, "Kadonnut Puutarhna", вийшов в минулому році.

Відеозапис того, як INDICA виконують на концерті пісню "Linnansa Vanki"

Нове відео від NIGHTWISH

2008-04-18 11:25:19

Нове відео від NIGHTWISHНове відео від NIGHTWISH на пісню "The Islander". Цей кліп був знятий минулою осінню в Rovaniemi (Фінляндія) режисером став Stobe Harju.

21 травня виходить новий сінгл групи, який так і називатиметься — "The Islander". До нього увійдуть наступні треки:

01. The Islander
02. Escapist (instrumental version)
03. Meadows Of Heaven (orchestral version)

Крім того, в розділі мультимедіа буде розташовано 2 кліпи на пісні "The Islander" і "Bye Bye Beautiful" відповідно. Обкладинку сінглу можна подивитися тут.


NIGHTWISH випустять сінгл "The Islander"

2008-03-25 13:49:41

NIGHTWISH випустять сінгл The IslanderNIGHTWISH випустять новий сінгл "The Islander" 21 травня на Nuclear Blast Records (Європа) і Roadrunner Records (США). Цей трек був взятий з останнього альбому групи "Dark Passion Play". Обкладинку "The Islander" можна подивитися тут.

Трек-Ліст "The Islander":

1. The Islander
2. Escapist (instrumental version)
3. Meadows Of Heaven (orchestral version)

Крім аудіо-секції, на цьому сінглі в розділі мультимедіа будуть знаходиться два кліпи на пісні "The Islander" і "Bye Bye Beautiful".

Відеокліп на заголовну пісню сінглу був знятий минулою осінню у Фінляндії під керівництвом режисера Stobe Harju. Прем'єра кліпу пройде 14 квітня на телешоу фінського MTV "Spanking New".

Вокалістка NIGHTWISH, Anette Olzon, заспіває на новому альбомі THE RASMUS

2008-03-15 12:31:21

Вокалістка NIGHTWISH, Anette Olzon, заспіває на новому альбомі THE RASMUSВокалістка NIGHTWISH, Anette Olzon, заспіває в якості запрошеного музиканта на новому альбомі фінських рокерів THE RASMUS "Black Roses".

Коментар вокаліста THE RASMUS Lauri Ylonen'а: "Ми з хлопцями всю весну будемо зайняті роботою над альбомом. Всі ці нові ідеї і останні штрихи трохи затягують процес запису, але, повірте, воно того вартує! Ми вирішили здути пил з однієї своєї старої пісні, яку ніколи не наважувалися записати. Це дует - мені в голову прийшла божевільна ідея запросити Anette Olzon з NIGHTWISH для запису цієї композиції. Я подзвонив їй і вона погодилася! Отже вас чекає щось просто чудове. Готуйтеся до найтрагічнішої балади в світі!"

Нагадаємо, що зовсім нещодавно Olzon записала вокальну партію до пісні "Heart Full of Fire" фінської AOR-групи BROTHER FIRETRIBE, у складі якої грає її колега по NIGHTWISH Emppu Vuorinen. Це пісня з однойменного альбому групи, який вийде 14 травня на Spinefarm Records.

NIGHTWISH отримали "золото" в Австрії

2008-03-05 12:35:13

NIGHTWISH отримали золото в АвстріїВідділення Warner Music в Австрії вручило 28 лютого 2008 року фінсько-шведському сімфо-метал колективу NIGHTWISH нагороду за велику кількість продажу їх останнього альбому "Dark Passion Play" в Австрії. Золотий диск вручив особисто директор з продажу Warner Music Австрія, Günter Unter, перед 5000-ною аудиторією.

Останній альбом NIGHTWISH став 4-рази платиновим

2008-02-25 12:50:48

Останній альбом NIGHTWISH став 4-рази платиновимОстанній альбом NIGHTWISH "Dark Passsion Play", досягнувши відмітки продажу в 120 000 екземплярів, отримав статус чотири рази платинового. Він також має статус платинових продажів в Швейцарії і золотих в Німеччині, Швеції, Австрії і Польщі.

15 лютого група виграла німецьку нагороду Echo в номінації кращий "рок/альтернативний виконавець". Вони обійшли такі групи, як FOO FIGHTERS, KAISER CHIEFS, MARILYN MANSON і WITHIN TEMPTATION. На цій церемонії, що транслюється по мережі RTL, NIGHTWISH виконали пісню "Amaranth". Відео:


NIGHTWISH номіновані на 5 нагород Emma Gaala

2008-01-22 18:53:14

NIGHTWISH номіновані на 5 нагород Emma GaalaNIGHTWISH поновили інформацію на своєму офіційному сайті:

Фіно-шведський колектив NIGHTWISH був номінований відразу в 5 категоріях на нагороду Emma Gaala (фінський аналог Греммі) по наступних категоріях:

 • Краща група року
 • Кращий альбом року ("Dark Passion Play")
 • Кращий метал альбом року ("Dark Passion Play")
 • Пісня року ("Amaranth")
 • Кращий фінський артист

  Церемонія вручення нагород відбудеться 8 березня 2008 року в Kulttuuritalo, Хельсінкі.

  Крім фінських нагород, NIGHTWISH також отримали номінацію на німецьку нагороду Echo в категорії "краща іноземна Рок/Альтернативна група"

  Церемонія вручення нагород Echo пройде 15 лютого в Берліні.

 • Різдвяне поздоровлення від NIGHTWISH

  2007-12-24 12:20:55

  Різдвяне поздоровлення від NIGHTWISHNIGHTWISH опублікували в мережі відео-поздоровлення з Різдвом:  Як вже згадувалося, новий альбом NIGHTWISH, "Dark Passion Play", проданий тиражем більше 100 тисяч копій у Фінляндії з моменту його виходу у вересні. Також, диск отримав "платиновий статус" в Швейцарії, оскільки продаж його перевищив 30 тисяч копій.

  5 грудня група випустила сінгл, кий поширюється тільки у Фінляндії, під назвою "Erämaan Viimeinen" (Last of the Wilds). "Erämaan Viimeinen" є інструментальною версією "Last of the Wilds" з "Dark Passion Play", але з фінською лірикою і з запрошеною вокалісткою Jonsu з поп/рок-групи INDICA, яка розігрівала NIGHTWISH в Скандинавії.

  NIGHTWISH: пожежа на концерті!

  2007-12-20 17:31:17

  NIGHTWISH: пожежа на концерті!14 грудня концерт NIGHTWISH в Paviljonik Arena в Jyvaskyla (Фінляндія) був перерваний пожежею. Згідно повідомленням фінських ЗМІ, 6000 глядачів було евакуйовано, коли концертний зал став заповнюватися димом. Ситуація швидко була взята під контроль, потерпілих не було. Концерт кінець кінцем продовжився, але оскільки деяких з фанів, чекаючих за межами місця події, попросили відійти від входу, коли стали прибувати карети швидкої допомоги... вони не дочекалися продовження виступу. Хоча причини спалаху поки розслідуються, фінські ЗМІ припускають, що виною тому могли бути будівельні роботи на даху.

  Офіційний канал NIGHTWISH на YouTube опублікував три кліпи з концерту групи, що відбувся 12 грудня в Joensuu (Фінляндія).

  "Bye Bye Beautiful"

  "Sahara"

  "Dark Chest of Wonders"


  Новий відеоблог групи поповнився зйомкою із заключного виступу групи, що завершила свій північноамериканський тур:


  NIGHTWISH: платинове видання альбому "Dark Passion Play" міститиме 5 бонус-треків

  2007-11-23 17:11:12

  NIGHTWISH: платинове видання альбому Dark Passion Play міститиме 5 бонус-треківФінсько-шведський колектив NIGHTWISH випустить платинове видання свого останнього альбому під назвою "Dark Passion Play" (дата виходу альбому буде повідомлена пізніше), який міститиме всі 13 пісень з оригінальної версії і п'ять бонус-треків:

  01. Erämaan Viimeinen (new track)
  02. The Escapist (new track)
  03. Meadows of Heaven (orchestral version)
  04. The Poet and the Pendulum (demo)
  05. Bye, Bye Beautiful (DJ Orkidea remix).

  5 грудня група випустила сингл, який поширювався тільки у Фінляндії, під назвою "Erämaan Viimeinen" (Last of the Wilds). "Erämaan Viimeinen" є інструментальною версією "Last of the Wilds" з "Dark Passion Play", але з фінською лірикою із запрошеною вокалісткою Jonsu з поп/рок-групи INDICA, що була на розігріві для NIGHTWISH в Скандинавії.

  Збірка кліпів тривалістю в шість з половиною хвилин з виступу NIGHTWISH на MTV Finland 16 листопада цього року доступна для перегляду по цій адресі. Відео включає зйомку з першого офіційного виступу групи з новою вокалісткою Anette Olzon, яке відбулося на початку жовтня в Ізраїлі.

  NIGHTWISH отримали нагороду

  2007-11-08 17:51:31

  NIGHTWISH отримали нагородуНа церемонії вручення нагород 4 листопада в Монте-Карло World Music Awards, NIGHTWISH отримали приз як краща група по продажу в Скандинавії ("Best-Selling Artist - Scandinavia").

  World Music Awards (заснована в 1989р) - це міжнародна нагорода, яка вручається кращому артисту за результатом продажу на конкретній території за даними, наданими Міжнародною Федерацією Звукозаписної Індустрії (IFPI).

  NIGHTWISH: відео з фінської звукозаписуючої студії в мережі

  2007-10-29 12:20:09

  NIGHTWISH: відео з фінської звукозаписуючої студії в мережі10-хвилинне відео із звукозаписуючої студії NIGHTWISH і офісу групи в Kitee (Фінляндія) з коментарями нової вокалістки групи, Anette Olzon, можна подивитися тут. (Ці зйомки ввійшли також на DVD, який вийшов разом з недавнім номером німецького видання журналу Metal Hammer).

  Новий альбом NIGHTWISH, "Dark Passion Play", отримав тричі платиновий статус у Фінляндії за продаж, який перевищив 90,000 копій. В США диск розійшовся тиражем в 20,000 копій з моменту свого релізу 2 жовтня 2007 року.

  Copyright © 2008 Metal Diary
  Будь-який передрук можливий лише з посиланням на metaldiary.com.ua