Український Фан-клуб NIGHTWISH

Склад гурту

Ім'я:
Anette Olzon

Дата народження:
21 червня 1971 року

Місце народження:
Швеція

Хоббі:
Вправи, одяг, читання книг і довгі прогулянки на природі.

Недоліки:
Немає;=)

Музичне минуле:
Анет виросла в музичній сім'ї і займалася співом з дитинства. З 13 років брала участь в різних конкурсах талантів, в 17 років вступила в свою першу групу. В 21 рік зіграла виконуючу соло роль в рок-опері «Gransland», після чого поступила в балетну академію в Гетерборзі.

Співала в хорах, групах, брала участь в різних проектах, в якості сесійної вокалістки, одного разу співала на весіллі. За свою музичну кар'єру виконувала музику практично всіх існуючих жанрів. Якийсь час брала індивідуальні уроки у вчителя вокалу в Копенгагенській музичній консерваторії. Зараз, при потребі, бере уроки у приватного викладача.


Ім'я:
Marco Tapani Hietala

Дата народження:
14 січня 1966 року

Місце народження:
Фінляндія

Хоббі:
Фантастика, фентезі і хоррор книги і фільми, відеоігри.

Недоліки:
Лінивий

Музичне минуле:
"Насищенне минуле музичної сім'ї. Я був під впливом джазу і класичної музики з народження. Я граю на гітарі і басу з 12 років. Три роки класичної гітари, вокал і музична теорія в музичному коледжі. Ще два роки на басу і теоретичні заняття в консерваторії поп і джаз Оулункюля" - розповідає про себе Марко.

Марко Хієтала (народився 14 січня 1966 року у Фінляндії) — бас-гітарист і другий вокаліст фінської сімфо-метал групи Nightwish. Він приєднався до групи перед записом нового альбому «Century Child» в 2002 році, після відходу колишнього бас-гітариста Самі Вянськя. Так само Хієтала є вокалістом, бас-гітаристом і учасником фінської групи Tarot. Окрім цього він грав в групі Sinergy в якості бас-гітариста.

З його появою деякі пісні групи стали містити дуети для нього і колишньої вокалістки Nightwish Тар'ї Турунен. Туомас Холопайнен (лідер групи і композитор) скористався перевагою різкого, хриплявого голосу Марко, що б додати групі інше звучання.

Під час виступів групи, Тар'я брала перерву. До того як Хієтала приєднався до групи, вони грали інструментальні композиції в цей час. З появою Марко вони стали грати кавери на різні відомі пісні, з його вокалом. Так вони виконували «Crazy Train» Оззі Осборна, «Wildchild» W.A.S.P., «Symphony of Destruction» Megadeth, «High Нореs» Pink Floyd. Деякі з цих каверів виходили на сінглах групи.


Ім'я:
Tuomas Holopainen

Дата народження:
25 грудня 1976 року

Місце народження:
Фінляндія

Хоббі:
Фільми, книги, Disney, подорожі, походи

Недоліки:
Кава і цигарки

Музичне минуле:
Фортепіано, кларнет, тенор саксофон і музична теорія в музичній школі впродовж 11 років. Клавішні в різних групах з '93 (Dismal Silence, Darkwoods My Betrothed, Sethian, For My Pain, Nightwish).

Туомас Лаурі Йоханнес Холопайнен - клавішник, композитор і автор віршів фінської сімфо-метал групи Nightwish. В даний час він бере участь в сторонньому проекті, готік-дум-метал групі For My Pain.


Ім'я:
Emppu Vuorinen

Дата народження:
24 червня 1978 року

Місце народження:
Фінляндія

Хоббі:
Музика

Недоліки:
Хмм... немає

Музичне минуле:
Емппу Вуорінен почав грати на гітарі в 12 років. Емппу грає в різних групах, включаючи Nightwish, в якій грає із самого початку, і Altaria. Оскільки Туомас Холопайнен (лідер групи і клавішник) створює велику частину музики Nightwish, можна спостерігати, як Емппу грає незвичайні гітарні рифи, що були створені для клавішних. Вуорінена легко взнати по його зрості - близько 165 сантиметрів.

В січні 2004 року Altaria і Емппу вирішили, що йому краще покинути групу, щоб приділяти більше часу Nightwish.


Ім'я:
Jukka "Julius" Nevalainen

Дата народження:
21 квітня 1978 року

Місце народження:
Фінляндія

Хоббі:
Фільми, прогулянки

Недоліки:
Вимогливість до себе і навколишніх

Музичне минуле:
Спочатку.... я почав грати на ударних в віці 11 років, але не міг проводити репетиції по-справжньому, оскільки в мене не було місця, де цим можна було б займатися. Таким чином, я тренувався наносячи удари по дивану чи по інших мішенях. Моя перша група в 11 і 12 років була "The Highway" і вона "зарубала" як треба =). Потім, коли мені було 15 чи 16 років в мене з'явилася справжня група. У нас було де проводити репетиції, декілька разів на тиждень. Після того, як ми пішли з цієї команди, ми почали грати разом з Емппу і в нас з'явилося своє місце для репетицій. Це було просто чудово, оскільки ми могли при потребі грати кожен день. І ми дійсно грали багато. Спочатку ми грали фінський рок, але доволі швидко ми почали грати важку музику, як наприклад Stratovarius, Helloween.... Коли мені виповнилось 17 років(якщо я не помиляюся) Туомас і Емппу попросили мене приєднатися до проекту Nightwish, а далі вже історія....

Copyright © 2008 Metal Diary
Будь-який передрук можливий лише з посиланням на metaldiary.com.ua